Nikon Makineler İçin Online Seminer

KARACASULU DIŞ TİCARET A.Ş.'nin ithal ettiği makinelerden satın aldıysanız Türkiye'nin her yerinden bu özel eğitime ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Kullandığınız makinenin tüm düğmelerini, MENU ayarlarını, kısa yol tuşlarını, temel fotograf bilgileri ile birlikte öğreneceksiniz.

Altan BAL tarafından gerçekleştirilecek eğitime katılmak için KARACASULU DIŞ TİC. A.Ş. ile iletişime geçmeniz ve kayıt yaptırmanız yeterlidir. Ders günü ve saati geldiğinde internet bağlantısı olan bir yerde akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar aracılığı ile canlı anlatılan dersleri takip edebileceksiniz.

Ders notları üzerinden işlenecek başlıklar ; Genel özellikler, Kontroller, Göstergeler (vizör, LCD), Sensör, MENU, Çekim modları, Netleme Kontrolleri, Custom Fonksiyonlar

Daha sonra katılımcılar eğitmenimiz ile birlikte makine ayarlarını yapacaklar. Bu ayarlar arasında Renk Uzayı, Image Parameters, ASA / ISO, Image Size / Quality, WB, Ölçüm Sistemi gibi çekimleri doğrudan ilgilendiren başlıklar yer alıyor.

KARACASULU A.Ş. TARAFINDAN İTHAL EDİLEN MAKİNELERDEN SATIN ALDIYSANIZ BU EĞİTİME ÜCRETSİZ KATILABİLİRSİNİZ.

Atölye dönemi yakında açıklanacaktır. Bu atölye hafta sonu gündüz saatlerinde yapılır ve 1 gün sürmektedir.


Nasıl katılacaksınız?

 • Seminer dönemine kayıt olabilmek için KARFO KARACASULU ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sayfanın sağında iletişim bilgileri yer almaktadır.

  Daha sonra ders saatinde bilgisayar ya da mobil cihazınızın başında olup size verilecek kod ile derse bağlanmanız yeteri olacaktır. 

  Lütfen dikkat !!! Dersin canlı yayın olarak tekrarı yoktur, lütfen programınızı dikkatli takip edin...

  Herhangi bir sebeple kaçırdığınız ya da tekrar izlemek istediğiniz bir dersi, size özel olarak verilecek linkten web sitemiz üzerinden atölye süresince izleyebilirsiniz.
   


Katılım Koşulları Nelerdir?

 • Işık ayarları yapılabilen bir fotoğraf makineniz olması bu seminerden daha verimli yararlanmanızı sağlayacaktır. Verilecek ödevleri tamamlayıp eğitmenimize göndermeniz ilerlemenizi çok hızlandıracaktır. 

  Dersi takip edecek bir bilgisayar ya da mobil cihazına sahip olmanız, internet bağlantınızın uygun olması yeterlidir.