ONLINE FOTOĞRAF OKULU: TÜRKİYE'DE İLK VE TEK ! 

Online Fotoğraf Okulu Nedir?
Online Fotoğraf Okulu, www.onlinefotografokulu.com adresinden ulaşabileceğiniz ve fotoğrafçılık hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebileceğiniz bir fotoğraf eğitim sistemidir. Fotoğrafçılığın her alanında, mekan sınırı olmadan web üzerinden canlı yayınlanan seminer ve atölyelere katılabileceğiniz bir sistemdir. Bir video eğitim sitesi değildir.

Web Üzerinden Canlı Eğitim Ne Demektir?
www.onlinefotografokulu.com adresi üzerinden satın alacağınız tüm seminer ve atölyelerin dersleri belirtilen tarih ve saatte, eğitmenin canlı katılımıyla gerçekleşir. Siz de ister masaüstü ister dizüstü bilgisayarınızı isterseniz tablet bilgisayarınızı hatta akıllı telefonunuzu kullanarak derslere istediğiniz mekanlardan katılabilirsiniz.

Neden Web Üzerinden Canlı Eğitim?
Web üzerinden çünkü mekan sınırlandırması yoktur. Dünyanın her yerinden derslere bilgisayarınızdan, tablet bilgisayarınızdan hatta akıllı telefonunuzdan katılabilirsiniz.
Canlı Eğitim çünkü bu sayede eğitmen ve katılımcılar birbiriyle konuşabilmekte, katılımcılar eğitmenlere anlatılan konularla ilgili istedikleri soruları yazılı veya sözlü olarak sorabilmektedirler. Canlı eğitim çünkü fotoğraf eğitimi eğitmenlerin ve öğrencilerin birbiriyle fikir alışverişleriyle daha zengin bir hale gelmektedir.

Seminer ve Atölyelere Nasıl Katılabilirim?
İlk adım olarak www.onlinefotografokulu.com sayfasından Seminer ve Atölyeler başlıklarından istediğiniz seminer veya atölyeyi seçmeniz gerekmektedir.
(Lütfen kayıt olmadan önce ders saatleri ve günlerinin size uygun olup olmadığını kontrol edin.)

Seçtiğiniz seminer ve atölyenin açılan sayfasında belirtilen hesap numarasına ödeme yaparak derslerimize kayıt olabilirsiniz. Ödemeyi yaptıktan sonra Size onay maili ve ders davetiyesi gönderilecektir. Mail adresinizden size gönderilecek linke ders saati geldiğinde tıkladığınızda derslere katılabileceksiniz.

Onlinefotografokulu.com sitesindeki seminer ve atölyelere katılabilmem için ne tür bir bilgisayara sahip olmam gerekir?
Tüm seminer ve atölyelere katılabilmek için ortalama bir masaüstü bilgisayar,ortalama bir dizüstü bilgisayar, herhangi bir tablet veya akıllı bir telefon yeterlidir.

Herhangi bir program kurmama gerek var mı?
Online canlı eğitimlerimizde kullandığımız program web tabanlı bir programdır. Kullanıcıların herhangi bir program kurmaları gerekmemektedir. Mail adresinize gönderilen linke tıklamanız derslere katılmanız için yeterlidir.

Kaçırdığımız derslerin tekrarı var mı?
Kaçırdığınız dersin video kaydını seminer ve atölye süresi boyunca istediğiniz gün ve saatte web sitemiz üzerinden seyredebilirsiniz.

Katılım Belgesi alabilecek miyiz?
Katıldığınız tüm seminer ve atölyeler sonunda katılım belgeniz adresinize postalanacaktır.

Ücreti Nasıl Ödeyeceksiniz?
Seçtiğiniz seminer ve atölyelerin ücreti ilgili sayfada belirtilen hesap numarasına havale ya da EFT yapılarak ödenmektedir